Web TV Kurulumu

Haber Siteniz veya Kurumsal Siteniz için haberlerinizi, etkinlik ve programlarınızı yayınlayabileceğiniz bir web tv kurmak istiyorsanız ekibimiz doğru ekipman ve yazılım seçimi için sizlere yardımcı olacaktır.

Dilerseniz kendi siteniz üzerinden videolarınızı yayınlayabilir isterseniz özel bir web tv portalı üzerinden kanalınızı oluşturabilirsiniz.

Youtube, DailyMotion gibi sosyal paylaşım sitelerinden farklı olarak içerik ve yayın kontrolü sizin kontrolünüzde olan web tv projeniz aynı zamanda kurumsal ımajınızın kuvvetlenmesinde de büyük desteği olacaktır.

 

Web Tv nasıl kurulur ?

-Kendi Web Tv’nizi kurmadan önce nasıl bir yayın şekli tercih edeceğinize karar vermeniz gerekmekte. Sadece videoların belli kategoriler halinde sıralandığı bir yayın akışımı, yoksa gerçek zaman ölçeğine göre yayın saati geldiğinde kendiliğinden yayına başlayan videolar mı olacağına karar verdikten sonra canlı yayın yapıp yapmayacağınıza da karar vermelisiniz.

-Yayın mantığımıza karar verdikten sonra Kamera ve bilgisayarımızdan aktaracağımız görüntülerin izleyiciye sunulacağı web tv yazılımını seçmemiz gerekli. Ülkemizde son dönemde bununla ilgi bir çok seçenek olmasına rağmen ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun olan yazılım ekibimiz tarafından kurulumu gerçekleştiriliyor.

-Web Tv yazılımının seçilmesinin ardından videolarımızın barındırılacağı ve canlı yayın yapmamıza imkan verecek TV Sunucularının kurulumuna geçilir. Burada yayın yapmayı planladığımız kitle ve canlı yayın talebimiz belirleyici olacaktır. Zira yayın yapılması planlanan kitle, aynı anda kaç kişinin yayını izleyebileceği ve disk kapasitesi gibi seçenekler sunucu maliyetleri açısından önemlidir.

 

Yazılım ve Sunucu tercihleri doğru yapılması durumunda yayıncıya sadece video içeriğini sağlamak kalacaktır.Web TV kurulumu ile ilgili sorularınız ve teklif almak için bize ulaşabilirsiniz

Tagged with: , , ,
Posted in Genel
One comment on “Web TV Kurulumu
  1. mehmet ali kükrer dedi ki:

    digital web tv kurma çalışmamızzvar. Digital ekipmanlarla ilgili bilgi alabilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Haber Sitenizde bir organizasyonu canlı olarak yayınlamak mı istiyorsunuz ? Ekibimiz sizin adınıza canlı yayın yapıyor

Belediyeler, Dernekler ve Kamu Kuruluşlarının toplantı, konferans gibi etkinliklerini canlı yayınlıyoruz

Amatör Spor Müsabakaları, Okul maçları, yarışlar gibi bir çok spor etkinliğini canlı yayınlamanız için size yardımcı olabiliriz