Kiralık Canlı Yayın Aracı

Seminer, konser, açılış, konferans, spor müsabakaları gibi organizasyonların yayınlanması talepleriniz için kiralık canlı yayın aracımız hizmetinizde. 8 Kameraya kadar hizmet verebilen canlı yayın aracımızdan etkinlik sonrası HD kaydınızı hemen teslim edebiliyoruz.

Eş zamanlı yayın
Yerel TV kanalları, İnternet Haber Siteleri, Spor Kulüpleri, Belediyelerin her türlü organizasyonları için tecrübeli ekimiz ile sizin adınıza canlı yayın organizasyonlarını gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz İnternet Sitenizden ve sizin sosyal medya hesaplarınız dan eş zamanlı canlı yayını aktarabiliyoruz.

Pozisyon tekrarı
Özelikle spor müsabakaları için pozisyon tekrarı izleyici için önemli bir özellik. Kiralık canlı yayın aracımız 4 ayrı kameranın görüntüsünü tekrar edebilme özelliği ile spor etkinlikleriniz için hizmetinizdeyiz

Ekonomik Çözüm
Canlı Yayın aracı kiralama konusunda sizlere en ekonomik çözümleri sunuyoruz. İhtiyacınıza özel belirlenecek hizmet paketi için bizimle temasa geçebilirsiniz. Dilerseniz kamera, kameraman, spiker dahil komple bir hizmet alabilir dilerseniz sadece canlı yayın aracını kiralayabilirsiniz.

Tagged with: , ,
Posted in Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Haber Sitenizde bir organizasyonu canlı olarak yayınlamak mı istiyorsunuz ? Ekibimiz sizin adınıza canlı yayın yapıyor

Belediyeler, Dernekler ve Kamu Kuruluşlarının toplantı, konferans gibi etkinliklerini canlı yayınlıyoruz

Amatör Spor Müsabakaları, Okul maçları, yarışlar gibi bir çok spor etkinliğini canlı yayınlamanız için size yardımcı olabiliriz